Tájékoztató a Kriszbacher Ildikó Ösztöndíj 2018/2019. tanévi meghirdetéséről

A Pécsi Tudományegyetem a 2018/2019-as tanévre 2018. augusztus végén pályázatot ír ki a PTE Kriszbacher Ildikó Tehetséggondozó Ösztöndíjának elnyerésére.

A PTE TTK diákköri hallgatóinak eredményei a XVI. Országos Felsőoktatási Környezettudományi Diákkonferencián

A PTE TTK diákköri hallgatóinak elért eredményei

a XVI. Országos Felsőoktatási Környezettudományi Diákkonferencia

különböző szekcióiban

Zoológiai diákköri műhely eredményei

A PTE TTK Biológiai Intézet Ökológiai Tanszékén működő

Zoológiai Tudományos Diákköri Műhely

tehetséggondozó pályázatának eredményei

Bolyai+ Felsőoktatási Fiatal Oktatói, Kutatói Ösztöndíjpályázat ismételt megnyitása

A Magyar Tudományos Akadémia kérésének eleget téve az Emberi Erőforrások Minisztériuma 2018. június 15-én pótmeghirdetés keretében újra megnyitotta a Bolyai+ Felsőoktatási Fiatal Oktatói, Kutatói Ösztöndíjpályázat Pályázati Kiírását

"A ma kiválósága a holnap vezetője"

A Nemzeti Tehetség Program támogatásával, a PTE Központi Regionális és Európai Tehetségpontja szervezésében vezetőképző program valósult meg  „A ma Kiválósága a holnap vezetője” címmel.

ÚNKP-18 Működési Szabályzatának módosítása

Kiegészült az Új Nemzeti Kiválóság Program 2018/2019. tanévi Működési Szabályzata

Új Nemzeti Kiválóság Program 2018/2019. tanév pályázati kiírásai

A Program célja a tudományos utánpótlás megerősítése, a tudományos életpálya vonzóvá tétele, a kiváló oktatók, kutatók pályán, illetve itthon tartása, valamint az egyetemek tudományos teljesítményének ösztönzése.

Pályázati Felhívás "Átütő Művészeti, Sport- és Tudományos Doktorandusz Tehetségek" Tehetségköveti Ösztöndíjára

A Pécsi Tudományegyetem OIG Tehetséggondozási Irodája – mint az Egyetem Központi Regionális és Európai Tehetségpontja – ösztöndíjpályázatot hirdet az egyetem Doktori Iskoláiban tanuló átütő művészeti, sport- és tudományos doktorandusz tehetségei részére.

Pályázati Felhívás „Átütő Művészeti, Sport- És Tudományos Tehetségek” Tehetségköveti Ösztöndíjára

A Pécsi Tudományegyetem OIG Tehetséggondozási Irodája – mint az Egyetem Központi Regionális és Európai Tehetségpontja – ösztöndíjpályázatot hirdet az egyetem karain tanuló átütő művészeti, sport- és tudományos tehetségek részére.

Legyél te az év SCINDIKÁTORA!

Nők a Tudományban Egyesület népszerű

SCINDIKÁTOR PROGRAMOT hírdet egyetemista és Phd hallgató lányok