L’ORÉAL-UNESCO Magyar Ösztöndíj a Nőkért és a Tudományért

A L’ORÉAL Magyarországés az  UNESCO Magyar Nemzeti Bizottság - a Szociális Innováció Alapítvány a Kelet-Európai Térség Fejlesztéséért - útján, a Magyar Tudományos Akadémia védnökségével – idén már tizenötödik alkalommal hirdeti meg ösztöndíjpályázatát a nemzetközi L’ORÉAL-UNESCO FOR WOMEN IN SCIENCE program szellemében, 2017. évre.

Mentorképzés a Pécsi Tudományegyetemen

NTP-FKT-M-16-0003

A Nemzeti Tehetség Program támogatásával, a PTE Tehetséggondozási Irodájának szervezésében színvonalas program valósult meg Mentorképzés a Pécsi Tudományegyetemen címmel.

Biró Zsófia joghallgató nyerte a 2017-es Praesens-díjat

A Magyar Nemzeti Galériában 2017. február 11-én adták át ünnepélyes keretek között a Budapesti Jogászbál által alapított szakmai és tanulmányi elismerést, a Praesens-díjat.

Az UNIV tévé felvétele: https://www.youtube.com/watch?v=g9t2S5QUF7k

Berta Dániel nyerte meg a férfi párbajtőr válogatót

Párbajtőr válogatóversenyeket rendeztek január 7-8-án Tatabányán. A vasárnapi viadalt a férfiaknál Berta Dániel, a TTK testnevelő-edző BSc szakos hallgatója, a PTE PEAC versenyzője nyerte, aki egyben a PTE Tehetségkövete.

Oklevélátadó 2016. 12. 1.

Ünnepélyes keretek között vették át oklevelüket a PTE tehetség-ösztöndíjasai.

50 tehetséges magyar fiatal

Jelentkezzen a programba vagy jelöljön tehetséges fiatalt!

Amerikai nyári munkalehetőség.

Camp Leaders és Resort Leaders  tájékoztató

A kiválóságokat ünnepelték a Pécsi Tudományegyetemen

2016. november 10-én vették át oklevelüket az Új Nemzeti Kiválósági Program ösztöndíjasai.

Meghívó oklevélátadó ünnepségre

A Pécsi Tudományegyetem Központi Regionális és Európai Tehetségpontja

szeretettel meghívja Önt a 2016. december 1-én tartandó

TEHETSÉGRE HANGOLVA c. oklevélátadó ünnepségre.

Helyszín:

PTE KPVK Aula (volt FEEK aula)

Pécs, Szántó Kovács János u. 1/b

A Kriszbacher Ildikó Pályázat eredménye

A Tehetségtanács 2016. október 26-i ülésén döntött a KIÖ-re badott pályázatokról.