Diplomadíjat nyertek a PTE hallgatói

A "Diplomadíj 2018" pályázaton Msc/MA szintű diplomamunkaként készülő épületterv, belsőépítészeti terv, műemléki épület rekonstrukciós terve, terület- és településrendezési terv, táj- és kertépítészet tárgyú diplomamunkák terveit nyújthatták be a pályázók.

SZINAPSZIS Hallgatómentor Ösztöndíj 2018/2019.

A Pécsi Tudományegyetem a 2018/2019-as tanévre pályázatot ír ki a SZINAPSZIS Hallgatómentor Ösztöndíj elnyerésére.

Pályázati felhívás "Átütő doktorandusz tehetségek" tehetségköveti ösztöndíjára - 2018/2019.

A Pécsi Tudományegyetem Tehetséggondozási Irodája – mint az Egyetem Központi Regionális és Európai Tehetségpontja – ösztöndíjpályázatot hirdet az egyetem Doktori Iskoláiban tanuló átütő művészeti, sport- és tudományos doktorandusz tehetségei részére.

Pályázati felhívás "Átütő művészeti, sport- és tudományos tehetségek" tehetségköveti ösztöndíjára - 2018/2019.

A Pécsi Tudományegyetem Tehetséggondozási Irodája – mint az Egyetem Központi Regionális és Európai Tehetségpontja – ösztöndíjpályázatot hirdet az egyetem Karain tanuló átütő művészeti, sport- és tudományos tehetségek részére.

László János Doktorandusz Kutatói Ösztöndíj - pályázati kiírás a 2018/2019-es tanévre

Kriszbacher Ildikó Ösztöndíj pályázati kiírás a 2018/2019-es tanévre

A Pécsi Tudományegyetem a 2018/2019-as tanévre pályázatot ír ki a Kriszbacher Ildikó Tehetséggondozó Ösztöndíj elnyerésére.

A PTE Kriszbacher Ildikó Tehetséggondozó Programjának célja, hogy elősegítse a hallgatókban rejlő tehetség kibontakozását, a legtehetségesebb hallgatók egyetemi oktatóvá és kutatóvá válását.

Tájékoztató a Kriszbacher Ildikó Ösztöndíj 2018/2019. tanévi meghirdetéséről

A Pécsi Tudományegyetem a 2018/2019-as tanévre 2018. augusztus végén pályázatot ír ki a PTE Kriszbacher Ildikó Tehetséggondozó Ösztöndíjának elnyerésére.

A PTE TTK diákköri hallgatóinak eredményei a XVI. Országos Felsőoktatási Környezettudományi Diákkonferencián

A PTE TTK diákköri hallgatóinak elért eredményei

a XVI. Országos Felsőoktatási Környezettudományi Diákkonferencia

különböző szekcióiban