PÁLYÁZATI FELHÍVÁS NEKED SZAKMAI FEJLŐDÉS, A FÖLDNEK ÚJ PERSPEKTÍVA

Pályázz a Kék Bolygó Alapítvány gyakornoki és ösztöndíj programjaira!

Pályázati felhívás "Átütő doktorandusz tehetségek" tehetségköveti ösztöndíjára - 2019/2020.

A Pécsi Tudományegyetem Tehetséggondozási Irodája – mint az Egyetem Központi Regionális és Európai Tehetségpontja – ösztöndíjpályázatot hirdet az egyetem Doktori Iskoláiban tanuló átütő művészeti, sport- és tudományos doktorandusz tehetségei részére.

Pályázati felhívás "Átütő művészeti, sport- és tudományos tehetségek" tehetségköveti ösztöndíjára - 2019/2020.

A Pécsi Tudományegyetem Doktori és Tehetséggondozó Irodája – mint az Egyetem Központi Regionális és Európai Tehetségpontja – pályázatot hirdet az egyetem karain tanuló átütő művészeti, sport- és tudományos tehetségek presztízs értékű elismerésére.

László János Doktorandusz Kutatói Ösztöndíj – pályázati kiírás a 2019/2020-as tanévre

A László János Doktorandusz Kutatói Ösztöndíj célja, hogy elősegítse a doktoranduszokban rejlő tehetség kibontakozását, valamint egyetemi oktatóvá és kutatóvá válását.

SZINAPSZIS Hallgatómentor Ösztöndíj 2019/2020.

A Pécsi Tudományegyetem a 2019/2020-as tanévre pályázatot ír ki a SZINAPSZIS Hallgatómentor Ösztöndíj elnyerésére.

Pályázati kiírás a 2019/2020-as tanévi Kriszbacher Ildikó Ösztöndíjra

A Pécsi Tudományegyetem a 2019/2020-as tanévre pályázatot ír ki a Kriszbacher Ildikó Tehetséggondozó Ösztöndíj elnyerésére.

Tájékoztató a Kriszbacher Ildikó Ösztöndíj 2019/2020. tanévi meghirdetéséről

A Pécsi Tudományegyetem a 2019/2020-as tanévre 2019. szeptember elején pályázatot ír ki a PTE Kriszbacher Ildikó Tehetséggondozó Ösztöndíjának elnyerésére

Büszkeség - Négy díjat nyert a MIK csapata

Négy díjat is kapott a Hungarian Nest + projekt a Solar Dechatlon egyetemi innovációs házépítő világversenyen.

TEHETSÉGMINTA

Érzelmi intelligencia fejlesztés a Pécsi Tudományegyetemen