TEHETSÉGRE HANGOLVA

szerző: Barna Adrianna | 2016. március 25. 11:18 | 42 megtekintés

A PTE Központi Regionális Tehetségpontja 2016. március 22-én TEHETSÉGTANÁCSADÁS szolgáltatással gazdagította az Állásbörze kínálatát, segítette az állás- és útkeresőket, valamint a tehetségfejlesztés iránt érdeklődőket.

A Tehetségpont csoportjának munkatársai, Barna Adrianna tehetségfejlesztési szakértő, Dr. Deák Anita pszichológus, Dr. Gönczi Andrea egyetemi koordinátor és Fröhlich Balázs PTE Tehetségkövet a TEHETSÉGRE HANGOLVA asztalánál egyéni tanácsokkal, tehetségsegítő lehetőségekkel, javaslatokkal, iránymutatással látta el a fiatalokat, hogy leendő hivatásukban kamatoztatni tudják tehetségüket.

A folyamatosan érkező érdeklődők között szép számmal voltak hallgatók, civilek, céges képviselők, akikkel további együttműködések körvonalazódnak.