Hírek

Pályázati Felhívás "Átütő Művészeti, Sport- és Tudományos Doktorandusz Tehetségek" Tehetségköveti Ösztöndíjára

A Pécsi Tudományegyetem OIG Tehetséggondozási Irodája – mint az Egyetem Központi Regionális és Európai Tehetségpontja – ösztöndíjpályázatot hirdet az egyetem Doktori Iskoláiban tanuló átütő művészeti, sport- és tudományos doktorandusz tehetségei részére.

Pályázati Felhívás „Átütő Művészeti, Sport- És Tudományos Tehetségek” Tehetségköveti Ösztöndíjára

A Pécsi Tudományegyetem OIG Tehetséggondozási Irodája – mint az Egyetem Központi Regionális és Európai Tehetségpontja – ösztöndíjpályázatot hirdet az egyetem karain tanuló átütő művészeti, sport- és tudományos tehetségek részére.

Legyél te az év SCINDIKÁTORA!

Nők a Tudományban Egyesület népszerű

SCINDIKÁTOR PROGRAMOT hírdet egyetemista és Phd hallgató lányok

és fiúk számára.

Öröm és büszkeség

Pro Scientia és Pro Arte Aranyérmek 2017.

László János Doktorandusz Kutatói Ösztöndíj - Pályázati kiírás

Kriszbacher Ildikó Ösztöndíj 2017/2018 pályázati kiírás

A Pécsi Tudományegyetem a 2017/2018-as tanévre pályázatot ír ki a Kriszbacher Ildikó Ösztöndíj elnyerésére.

A PTE Kriszbacher Ildikó Tehetséggondozó Programjának célja, hogy elősegítse a hallgatókban rejlő tehetség kibontakozását, a legtehetségesebb hallgatók egyetemi oktatóvá és kutatóvá válását.

Tájékoztató Kriszbacher Ildikó Ösztöndíjról

Tájékoztató a 2017/2018-as tanévre szóló Kriszbacher Ildikó Ösztöndíjról

XXXIII. Országos Tudományos Diákköri Konferencia

A PTE TTK diákköri hallgatóinak elért eredményei a XXXIII. Országos Tudományos Diákköri Konferencia különböző szekcióiban

Zoológiai Tudományos Diákköri Műhely eredményei

A PTE TTK Biológiai Intézet Ökológiai Tanszékén működő  Zoológiai Tudományos Diákköri Műhely  tehetséggondozó pályázatának eredményei

Új Nemzeti Kiválóság Program 2017/2018

Az Új Nemzeti Kiválóság Program (a továbbiakban: ÚNKP) Magyarország Kormánya által a nemzeti felsőoktatási kiválóság támogatására alapított ösztöndíjprogram.