Gratulálunk Templeton Ösztöndíjasainknak!

szerző: Gönczi Andrea Dr. | 2016. március 17. 12:23 | 50 megtekintés
Hohmann Balázs joghallgató a Templeton oklevéllel

A PTE három tehetségkövetét beválasztották a Magyar Templeton Program résztvevői közé.

A Junior Templeton Fellow Network egy támogató, kreatív közösség, amely azért jött létre és bővül nap mint nap, hogy a közösség magját képező 315 Junior Templeton Fellow-t kapcsolataival, tapasztalataival és tudásával támogassa. Tagjai a program mellett álló kiválóságok, a Templeton mentorok: a Magyar Tudományos Akadémia tagjai, kutatók, tudósok, egyetemi professzorok, az üzleti élet meghatározó képviselői, a Nemzetközi Tanácsadó Testület, valamint a szakmai együttműködő partnereink, a támogatóink, a csoportfacilitátorok és a munkatársaink.

Zsidó András, Fröhlich Balázs és Hohmann Balázs, a PTE Tehetségkövetei kimagasló eredményeiknek köszönhetően bekerültek a programba, mely egy éven át nyújt szakmai támogatást céljaik megvalósításához.

Gratulálunk a győzteseknek!